0,00 

  • Ilość opinii

    Częstotliwość dodawania

    Opcje dodatkowe

Ceneo Opinie

Coraz więcej osób opiera się na życiu w internecie. Nic w tym dziwnego, bowiem sieć znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie – nie ma potrzeby wychodzenia z domu, aby zakupić potrzebne rzeczy: ubrania, żywność, czy urządzenia. Sklepy online zyskały szerokie grono nowych Klientów, których wcześniej trudno było uzyskać ze względu na większą konkurencję cenową. Klienci od zawsze starali się szukać ofert, które najbardziej im sprzyjają i są najbardziej atrakcyjne, jednak nie mieli czasu zaglądać na coraz większą ilość stron.

W tej sytuacji zastosowanie znalazł Ceneo, najpopularniejsza obecnie porównywarka cenowa na polskim rynku internetowym. To bardzo ważne w całej branży e-commerce narzędzie marketingowe. Dzięki Ceneo możesz wyszukiwać naprawdę atrakcyjne promocje. Co istotne? Z tego portalu korzysta już prawie 20 tysięcy firm, a w ich ofercie jest ponad 25 mln produktów.

Jak działa Ceneo?

Zastanawiasz się jak działa portal Ceneo? Powinieneś wiedzieć, że w pierwszej kolejności pozycjonuje on produkty najtańsze. Takie pozycjonowanie wyświetla się internautom w pierwszej kolejności automatycznie. Właśnie dlatego dobrze jest posiadać konkurencyjne ceny, choć nie oznacza to, że musisz każdego dnia sprawdzać oferty setek konkurencyjnych firm i dostosowywać swoją ofertę do ich propozycji. Proces ten można całkowicie zautomatyzować m.in. poprzez zastosowanie tzw. bindowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje produkty będą automatycznie pozycjonować się wyżej, co znacząco przyczyni się do wzrostu klikalności w Twoją ofertę. Pamiętaj jednak, że najniższa i najatrakcyjniejsza cena to nie wszystko!

Działanie systemu można opisać za pomocą Facebooka bądź Google. Przykładowo, im więcej lajków otrzymujesz na Facebooku, tym większa ilość osób widzi udostępnionego przez Ciebie posta. Bardzo podobnie wygląda sytuacja z wyszukiwarką Google – opinie Google dużo mówią na temat firm i usługodawców. Tak samo sytuacja wygląda na portalu Ceneo, gdzie opinie mają duże znaczenie i to na nich można opierać się w głównej mierze decyzja odnośnie kupna danego produktu.

Postaw na Ceneo opinie z BOW24

Wszyscy użytkownicy portalu Ceneo mogą skorzystać również z sortowania po ilości opinii według Pozytywnych, Negatywnych i Neutralnych. Pamiętaj, że opinie innych internautów dla większości osób stanowią gwarancję jakości produktu. Wybierając kompleksowe usługi BOW24 zyskasz wiele dobrych opinii i komentarzy, które są o wiele ważniejsze niż, nawet najlepszy opis produktu. Pozytywne Ceneo opinie gwarantują, że dany produkt jest faktycznie dobry. Dzisiaj siła komentarzy i ocen w internecie jest naprawdę ogromna. Dajemy Ci możliwość zakupu opinii, ponieważ chcemy Cię skutecznie wesprzeć w Twoich działaniach.

Niestety przedsiębiorcy nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże obniżki cen. Z kolei, różnica w cenie pomiędzy Twoim produktem, a produktem konkurencji prawdopodobniej nie będzie aż tak atrakcyjna, aby przekonać do wyboru Twojej marki. Właśnie w tej sytuacji Ceneo opinie są bezcenne!

Jak reagować na negatywne opinie?

Najważniejsze jest to, aby po otrzymaniu negatywnej opinii zawsze na nią odpisać. Postępując w ten sposób pokażesz, że wszystkie recenzje są dla Ciebie ważne i masz indywidualne podejście do każdego Klienta. W odpowiedzi możesz m.in. zaproponować skontaktowanie się z działem Klienta telefonicznie lub poprzez e-mail. Twoi potencjalni Klienci widząc taką odpowiedź z pewnością nabiorą większego zaufania i stwierdzą że Twoja firma się stara.

Ceneo opinie – jak usunąć?

Choć Ceneo niechętnie usuwa opinie, jednak jest to jak najbardziej możliwe. Niestety nie jest to takie proste jak np. w przypadku Facebooka. Mimo tego możliwość usunięcia opinii Ceneo oferuje każdemu, zarówno osobie, która ją wystawiła, jak i sklepowi. Użytkownik, który wystawił już opinię i chciałby ją usunąć musi przede wszystkim skontaktować się z portalem, poprzez e-mail, z którego została wystawiona ocena. Jego treść powinna zawierać nazwę sklepu, który oceniał, numer zamówienia oraz datę wystawienia opinii. Po wysłaniu wszystkich powyższych informacji opinia zostanie skierowana do usunięcia.

Z kolei, jeżeli sklep chciałby usunąć nieuczciwą opinię na swój temat również musi skontaktować się poprzez e-mail z Ceneo. Treść wiadomości w tym przypadku powinna przedstawiać swoją stronę oraz powód prośby. Wiadomość zostanie dokładnie i szczegółowo przeanalizowana i jeżeli będzie zasadna, to opinia zostanie usunięta.
Potrzebujesz pozytywnych opinii Ceneo? Koniecznie sprawdź ofertę BOW24! Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie zaowocuje większą liczbą Klientów oraz wzrostem Twoich zysków. Zapraszamy.