0,00 

 • Ilość like

  Częstotliwość dodawania

  Opcje dodatkowe

Like pod komentarz/konkurs (Polskie Konta)

Like pod komentarzem na FB to wskaźnik, który odpowiada za ocenę popularności komentarza na Facebooku. Co istotne? Ilość polubień komentarza jest niezależna od ilości like pod postem na FB i jest wykorzystywana do sortowania w tzw. rankingu komentarzy i ocen. Komentarze i opinie z dużą liczbą polubień uznawane są przez serwis za najlepsze, w związku z czym Facebook domyślnie wyświetla je na samej górze listy. Dostępna w naszej ofercie usługa pozwala szybko zwiększyć polubienia komentarza na Facebooku.

Lajki Facebook

Facebook jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na całym świecie. Posiada ponad 2 miliardy zarejestrowanych użytkowników – konto posiadają tam przede wszystkim użytkownicy prywatni, którzy korzystają z mediów społecznościowych w celu otrzymania stałego kontaktu ze swoimi znajomymi oraz aktywnego uczestnictwa w życiu internetowym.
Profil na Facebooku to również skuteczna metoda na dotarcie ze swoimi produktami i usługami do szerszego grona odbiorców. Zatem, nic dziwnego, iż przedsiębiorstwa i firmy praktycznie z każdej branży zakładają tam własne profile, aby rozszerzyć swoje zasięgi. Na FB można publikować aktualności, które dotyczą oferty, organizować konkursy z nagrodami lub ciekawe wydarzenia na żywo i online. Drugą metodą na promocję profilu firmowego jest kupno lajków, które proponujemy w naszej ofercie BOW24.

Decydując się na zakup polubień na naszej stronie możesz w sposób skuteczny wypromować własną markę. Oferta skierowana jest nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również biznesowych. To świetne rozwiązanie, jeżeli prowadzisz na Facebooku bloga tematycznego i chcesz pozyskać nowych czytelników lub prowadzisz działalność np. jako specjalista finansowy, czy sportowy i chcesz zwiększyć grono swoich Klientów.

Jak kupić like pod komentarz na Facebooku?

 • upewnij się, że wstawiony przez Ciebie link jest poprawny – możesz wstawić wyłącznie jeden link
 • link powinien kierować bezpośrednio do postu konkursowego
 • po średniku należy napisać swoje imię i nazwisko

Like jest wskaźnikiem, który odpowiada za ocenę popularności danego komentarza. Ma ona również wpływ na ranking komentarzy. Warto pamiętać o tym, że ilość polubień komentarza jest zupełnie czymś innym niż polubienia pod postem. Zastanawiasz się, gdzie możesz kupić like pod komentarz Facebook? Skontaktuj się z nami – specjaliści BOW24 zawsze i chętnie służą kompleksową pomocą i fachowym doradztwem.

W skrócie, dlaczego warto kupić like pod komentarzem na FB?

 • świetny stosunek ceny do jakości
 • elastyczna szybkość realizacji zamówienia (szybko/wolno)
 • zwiększenie widoczności komentarza na FB
 • możliwość wygranej w konkursach na Facebooku

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i dowiedz się jeszcze więcej o usłudze like pod komentarzem na FB. Zapraszamy do BOW24!