Zarejestruj się Zaloguj się 530 627 703

Ochrona Wizerunku w Internecie

Wizerunek osoby, firmy lub marki jest wartością podstawową i kluczową dla każdego biznesu. Budowany latami skutecznie wpływa na relację z klientami, pozyskiwanie nowych kontrahentów i pracowników. Należy pamiętać, że za wizerunek wpływają zarówno pozytywne jak i negatywne opinie.

Według przeprowadzonych badań ponad 90% osób szuka opinii o produktach, usługach i firmach w Internecie. Użytkownicy przeszukują fora, blogi, portale w celu zdobycia jak największej ilości informacji przed podjęciem decyzji o zakupie lub nawiązaniu współpracy. Dzięki powszechnemu dostępowi do tego medium zwiększa się ryzyko wystąpienia nadużyć i tzw.”hejtu”. Coraz częściej negatywne opinie tworzone są przez konkurencję (czarny PR). Często okazuje się, że autorem wszystkich negatywnych treści jest ta sama osoba – były pracownik, klient, konkurencja. Negatywne informację wpływają na decyzję zakupową i nierzadko prowadzą do zrywania negocjacji bez podania przyczyny.  Dlatego też ochrona wizerunku w internecie staje się obowiązkiem.

Dzięki naszym usługom skutecznie wyeliminujesz wpływ negatywnych wypowiedzi na Twój biznes. Zapewniamy stały stały monitoring e-wizerunku by kontrolować pojawiające się komentarze w internecie. Dodatkowym wsparciem jest budowa pozytywnego wizerunku poprzez aktywne działania PR-owe.

Należy pamiętać, że ochrona wizerunku to nie ogranicza się jedynie do „gaszenia pożarów” ale przede wszystkim polega na zapobieganiu i kontroli skutków. Dokładna analiza potrzeb i zagrożeń pozwala na przygotowanie skutecznej strategii działania, która pozwoli solidnie zadbać o wizerunek.

  • Audyt Wizerunku – dzięki zaawansowanym narzędziom monitoringu przeanalizujemy dla Ciebie najistotniejsze media (Fora / Blogi / Kanały Social Media, Artykuły) pod kątem informacji na Twój temat. Zbadamy również wyniki wyszukiwarki Google pod kątem najistotniejszych fraz dla Twojej działalności.
  • Usuwanie negatywnych opinii – odpowiednie zaplecze prawne oraz techniczne pozwala nam skutecznie uwolnić Ciebie od negatywnych opinii.
  • Monitoring wizerunku – dzięki całodobowej pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zabezpieczyć Ciebie przed sytuacjami kryzysowymi.
Darmowa wycena