Badania wizerunkowe

Chcesz dowiedzieć się, jak postrzegana jest Twoja marka na tle całej konkurencji? A może zamierzasz przeprowadzić rebranding i zależy Ci na poznaniu wszystkich mocnych stron Twojej marki w oczach odbiorców? Najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będą dla Ciebie kompleksowe badania wizerunkowe. Zespół ekspertów BOW24 pomoże Ci spojrzeć na markę i firmę nieco innej, zewnętrznej perspektywy. Dzięki analizie wizerunku dowiesz się, co należy zmienić lub poprawić w dotychczasowej komunikacji. Z nami stworzysz wizerunek marki idealnej, która w pełni odpowie potrzebom i oczekiwaniom jej odbiorców.

Analiza wizerunku w internecie – na czym polega?

W ramach badań wizerunkowych przeprowadzimy precyzyjną i szczegółową analizę obecności Twojej firmy w sieci. Przeanalizujemy m.in. wzmianki widoczne z poziomu wyników wyszukiwania na ważne dla firmy słowa i frazy kluczowe. Sprawdzimy również to, jak mówi się o Twojej firmie w mediach społecznościowych np. na Facebooku czy Twitterze.

Szybko wyłapiemy wszelkie negatywne treści takie: nieuczciwe opinie, recenzje oraz posty na forach internetowych. Każdą negatywną treść oznaczymy oraz ocenimy jej potencjalne zagrożenie dla wizerunku Twojej firmy. W postaci szczegółowego raportu przekażemy Ci wszystkie sugestie rozwiązania problemów wizerunkowych jak zidentyfikowaliśmy podczas analizy wizerunku.

Zainwestuj w badania wizerunkowe w sieci

Pamiętaj, że to jak Twoja firma jest postrzegana przez potencjalnych Klientów, kontrahentów oraz pracowników przekłada się bezpośrednio nie tylko na jej zyski, ale również osiągnięcia i możliwości rozwoju. Wskazanie poszczególnych zagrożeń wizerunkowych może w porę uchronić Cię przed poważnymi stratami finansowymi oraz komplikacjami podczas rekrutacji nowych pracowników. Tak naprawdę niewiele inwestując w badania wizerunkowe w internecie możesz zyskać przewagę, dzięki której Twoja pozycja na rynku pozostanie przez długi czas niezagrożona.

Znajdująca się w naszej ofercie analiza wizerunku w sieci obejmuje m.in.:

  • Wyniki wyszukiwania Google
  • Fora internetowe oraz grupy dyskusyjne
  • Popularne serwisy społecznościowe
  • Portale branżowe i tematyczne
  • Blogi
  • Serwisy opiniotwórcze
  • oraz wiele innych

Gwarantujemy, że niezależnie od wyników przeprowadzonej analizy wizerunku w internecie zaproponujemy Ci szybkie i skuteczne rozwiązanie wszystkich zidentyfikowanych problemów wizerunkowych!