0,00 

 • Ilość opinii

  Częstotliwość dodawania

  Opcje dodatkowe

Platforma Allegro zwraca bardzo dużą uwagę na poziom obsługi Klienta. Co więcej? Poziom obsługi Klienta stanowi jeden z najważniejszych czynników, które portal ten bierze pod uwagę podczas oceniania jakości sprzedaży swoich sprzedawców. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy świetne rozwiązanie – autoresponder Wiadomości Allegro, czyli szybki sposób na polepszenie jakości sprzedaży. Im wyższa jakość sprzedaży, tym większa szansa na otrzymanie tytułu Super Sprzedawcy oraz generowanie większych zysków.

Allegro wiadomości z BOW24 – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z Wiadomości Allegro w BOW24? Konta, które wyróżniają się najwyższą jakością sprzedaży otrzymują od portalu Allegro tytuł Super Sprzedawcy. W praktyce wiąże się to przede wszystkim ze zwiększeniem trafności w domyślnym sortowaniu ofert. Prościej mówiąc oferty, które należą do kont Super Sprzedawców mają znacznie większe szanse na zajęcie lepszych pozycji na listingu. Z kolei, lepsze pozycje znajdujące się wysoko na liście wiążą się z większą widocznością oraz sprawniejszą konwersją. Jak widać korzyści jest mnóstwo! Nie wahaj się dłużej – kup Wiadomości Allegro.

Wiadomości Allegro, czyli sprawdzony sposób na poprawę swojej jakości sprzedaży
Zależy Ci na zwiększeniu swojej jakości sprzedaży oraz wyprzedzeniu konkurencji? Świetnie trafiłeś – postaw na Wiadomości Allegro. W ofercie BOW24 dostępne jest narzędzie, które automatycznie generuje odpowiedzi na zapytania Klientów. Nie tylko pozwala na realizację wymagań portalu, ale zdecydowanie poprawia wizerunek sklepów w oczach kupujących.
Błyskawiczna reakcja sprawia bowiem, iż Klienci czują się traktowani poważniej. Z kolei, Ty zyskujesz cenny czas, dzięki czemu możesz znacznie lepiej przemyśleć swoją odpowiedź. Wiadomości Allegro pozwalają na dużą personalizację generowanych treści. Możesz nie tylko definiować samą zawartość odpowiedzi, ale również zmieniać ją w zależności od słów kluczowych jakie znajdują się w zapytaniu Klienta. Warto przy tym zaznaczyć, iż tego typu wiadomości różnią się w zależności od kontekstu i charakteryzują się znacznie lepszym odbiorem przez kupujących.

Wiadomości Allegro – niezbędnik sprzedawcy

Korzystając z naszego produktu jakim są Wiadomości Allegro zostaniesz wręczony od ciągłego monitorowania poczty i potrzeby udzielania natychmiastowej odpowiedzi. Innymi słowy, masz możliwość poinformowania pytających o godzinach pracy, dodania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz poproszenia o chwilę cierpliwości w oczekiwaniu na przyjrzenie się zgłoszeniu. Wiadomości Allegro to również możliwość ustawienia szablonu dynamicznej treści odpowiedzi, dzięki czemu zyskujesz możliwość zautomatyzowania obsługi najczęściej pojawiających się pytań.

Co kilka minut sprawdzane są skrzynki pocztowe, dzięki czemu odpowiedzi na wiadomości zostaną wysłane niemal natychmiast po ich otrzymaniu. Co istotne? Szybkie odpowiedzi na zadawane pytania wpływają na maksymalizację wskaźników jakości sprzedaży:

 • terminowe odpowiedzi na wiadomości Klientów
 • średni czas odpowiedzi na wiadomości Klientów

Wiadomości Allegro – największe korzyści

 • maksymalna liczba punktów za terminowe odpowiedzi na wiadomości Klientów oraz terminowe odpowiedzi w dyskusjach
 • maksymalna liczba punktów za średni czas odpowiedzi na wiadomości Klientów i średni czas odpowiedzi w dyskusjach
 • duże ułatwienie w zdobyciu i utrzymaniu statusu Super Sprzedawcy
 • oraz lepsze pozycje w sortowaniu po trafności – na trafność wpływa również ocena jakości sprzedaży

BOW24 to jedna z największych i najbardziej skutecznych agencji, wyspecjalizowanych również w obsłudze Allegro. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz innych sprzedawców oferujemy dedykowany produkt – Wiadomości Allegro, innowacyjne narzędzie, które znacząco usprawnia codzienną pracę nad kontem. Jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! Zapraszamy.