0,00 

  • Ilość opinii

    Opcje dodatkowe

Właściciele firm, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w internecie bardzo często nie zdają sobie sprawy na jakie zagrożenie są narażeni. Mowa tutaj przede wszystkim o działaniach hejterów oraz nieuczciwej konkurencji. Szczególną ostrożność powinny zachować marki, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem online i są zmuszone rywalizować z dużymi firmami, które posiadają już wyrobioną reputację w sieci. Z usług naszej agencji często korzystają osoby, które interesuje usuwanie negatywnych i nieprawdziwych opinii z Google. Zatem jak usunąć opinie z Google?

Jak usunąć opinie z Google? Zaufaj ekspertom od ochrony wizerunku w sieci

Z pewnością zastanawiasz się, czy usunięcie opinii z Google jest w ogóle możliwe? Dla doświadczonego zespołu BOW24 nie stanowi to żadnego problemu. Bardzo istotne jest to jaki wpływ mają opinie w wyszukiwarce dla Twojej firmy. Jeśli recenzja jest pozytywna, Klienci szybko lgną do niej i generują duże zyski. Z kolei, gdy na stronie Twojej firmy pojawiają się negatywne opinie, tracisz wielu potencjalnych Klientów. Dlatego, aby zapobiec takiemu efektowi i usunąć opinie – skorzystaj z naszej oferty i kup usuwanie opinii Google, aby móc cieszyć się pozytywnymi spostrzeżeniami na temat własnej działalności. Choć jest to usługa, która wygeneruje pewne koszty, jednak po chwili odniesiesz sukces, który pomoże Ci pomnożyć zyski.

Usuwanie opinii Google z wizytówki

Usuwaniu opinii podlegają m.in. recenzje, które:

  • są podejrzane o spam
  • są obraźliwe wulgarne
  • mają znamiona konfliktu interesu, czyli np. ich celem jest ukryta reklama konkurencyjnej firmy
  • noszą znamiona seksualnego charakteru
  • mogą wprowadzać internautów w błąd

Wybierz BOW24 i kup pakiet usuwania opinii Google

Niestety, ale niezaprzeczalną prawdą jest, iż zdecydowanie łatwiej jest otrzymać negatywną ocenę niż opinię pozytywną. Ponadto, wiele konkurencyjnych firm nie działa zgodnie z zasadami fair play, poprzez co w Twojej wizytówce pojawia się wiele negatywnych oraz nieprawdziwych komentarzy.

Jakim sposobem usunąć opinie w Google? Jednak, nic straconego! Korzystając z oferty BOW24 masz możliwość zgłoszenia danej opinii za naruszenie zasad. Jedyne co należy zrobić to zalogować się do swojego panelu GMB, następnie przejść do zakładki opinie i znaleźć tą, którą chcesz zgłosić. Kolejny krok to rozwinięcie 3 kropek, które znajdują się przy opinii oraz kliknięcie przycisku „Usuń opinie”. Na koniec konieczne jest jeszcze wybranie powodu, w związku z którym zgłaszasz prośbę o usunięcie negatywnej opinii w Google.

Zauważyłeś w swojej wizytówce Google nieprawdziwe, negatywne opinie na temat własnej firmy? Nic straconego – skorzystaj z naszych kompleksowych usług, zdobywaj nowych Klientów i ciesz się pozytywnymi recenzjami w sieci. Zapraszamy do BOW24!