Usunięcie własnej wystawionej recenzji w Google jest proste. W dzisiejszym poradniku przedstawiamy najszybszą i najprostszą metodę usunięcia własnych wystawionych opinii poprzez Google Maps.

 1. Zaloguj się na swoje konto, z którego wystawiłeś opinię
  Wejdź na stronę Google Maps i upewnij się, czy jesteś zalogowany. Jeżeli w prawym górnym rogu mapy będzie niebieski prostokąt z napisem „Zaloguj się” to oznacza, że jesteś wylogowany więc należy się ponownie zalogować. Z kolei, jeśli w tym samym miejscu masz swoje zdjęcie lub kółko z pierwszą literą imienia to znaczy, że jesteś zalogowany i możesz przejść dalej.
 2. Rozwiń menu, które znajduje się w lewym górnym rogu mapy
 3. Wejdź w zakładkę „Twój wkład” a następnie w „Opinie
  Gdy wejdziesz w zakładkę „Twój wkład”, przejdź następnie w „Opinie”. Wówczas wyświetlą Ci się wszystkie opinie jakie do tej pory zostały wystawione z konta, na które się zalogowałeś. Dla ułatwienia będą one w kolejności od najnowszych do najstarszych
 4. Przejdź w „Tryb edycji” oraz „Usuwanie opinii Google”
  Pamiętaj, że przy każdej wystawionej opinii znajdują się trzy pionowe kropki. To tzw. tryb edycji Google, dzięki któremu możesz usunąć wybraną opinię lub przejść w tryb edycji. Co istotne? Należy pamiętać, że usunięcia wystawionej opinii nie można cofnąć, dlatego zaraz po uruchomieniu tej funkcji zostaniesz o tym ostrzeżony specjalnym komunikatem.
  Jeśli potrzebujesz pomocy przy usuwaniu wystawionych recenzji, skontaktuj się ze specjalistami BOW24! Nasi eksperci zawsze i chętnie służą kompleksową pomocą i fachowym doradztwem. Zapraszamy!